Nikdy neříkej nikdy-3.díl

Napsal Tenshi-mitsuki-yuu.blogerka.cz (») v úterý 3. 1. 2012 v kategorii Povídky, přečteno: 2480×

Je tady 3.díl povídky Nikdy neříkej nikdy.

To je luxus! Kde jsi to vzala?“ řekla s úžasem Kaoru. „Jo, to sama nevím.“ zasmála jsem se a hodila věci k posteli. Ulhela jsem do postele a hned jsem usnula.

Kaoru mě vzbudila už v osm hodin ráno. „Jdi pryč!“ poručila jsem jí a dál ležela. „A zase to děláš?“ povzdechla si, ale usmívala se. Chvilku mi dala pokoj, ale potom zase začala. „V hotelu je Donghae.“ houkla na mě. Kaoru moc dobře věděla, jak na mě. Vyskočila jsem z postele a začala s ní třást. „Nech mě!“ smála se.

Vytáhla jsem mobil z kapsy. Dívala jsem se na moji tapetu. „Jez! A nedívej se na Donghaeho!“ poručila mi Kaoru a plnou pusou, takže jsem jí rozuměla jenom něco, ale pochopila jsem to. „Jo pořád!“ řekla jsem otráveně a do ruky jsem si vzala příbor.

A teď k bazénu!“ poručila Kaoru a táhla mě ke skříni. „Jaký plavky si mám vzít? Mám tady deset páru plavek!“ zasmála se Kaoru a všechny mi je vyskládala na postel. Vybrala jsem jí růžový, aby mi dala pokoj. Váhala jsem mezi fialovýma a růžovýma, protože tyhle barvy Kaoru milovala.

Kaoru byla nachystaná a já taky. Vzaly jsme si sluneční brýle a osušky a mohly jsme vyrazit k bazénu.

Štípni mě!“ řekla Kaoru, když jsme přišly k bazénu. „No ty jo!“ vydechla jsem. V bazénu zrovna byli ONI! ONI Super Junior! Donghae si hrál s Eunhyukem! Ostatní se buď váleli na lehátkách nebo taky byli v bazénu. „Jdeme!“ zavelela Kaoru a táhla mě k lehátku, kde pravděpodobně leželi Donghae s Eunhyukem. Málem jsem spadla.

Pojď sem!“ řekl Eunhyuk Donghaemu. „Nepůjdu! Něco mi uděláš!“ řekl Donghae a usmíval se. Jeho oči jako korálky se dívaly na Eunhyuka. „Nic ti neudělám jenom tě vyslíknu!“ ušklíbl se Eunhyuk. Já a Kaoru jsme se na sebe podívaly zaraženým pohledem.

Kaoru do mě drbla. „Co je?“ zakřičela jsem, protože to drbání do mě nějakou chvilku trvalo. „Půjdem do bazénu!“ rozhodla Kaoru i za mě. Nechtěla jsem a zase mě táhla k bazénu. Ona do bazénu vlezla jako holka, která se nechce moc namočit, ale já ne. Skočila jsem do bazénu i s rozběhem. Až ke mně připlavala Kaoru, začala plánovat.

Vylezla z bazénu a začala křičet, že se topím. Nadechla jsem se a ponořila pod vodu. „Hej! Kámoška se topí!“ křičela Kaoru. Všichni se na nás jenom podívali a zase se otočili. A kluci ze Super Junior se ještě smáli.

Vylezla jsem z vody. „Musíme je nějak zaujmout.“ poznamenala Kaoru. „Tak se svlíkni a zaujmeš hned!“ ušklíbla jsem se. „Ty jsi blbá!“ řekla a shodila mě do vody.

Jsme nachystané vyrazit do ulic Soulu. Šly jsme k výtahu a až u výtahu Kaoru promluvila jako první. „Sice tady jsou Super Junior, ale k čemu nám to je?“

Vešly jsme do výtahu. „Nikdy neříkej nikdy.“ usmála jsem se. Byly jsme ticho, ale potom se stalo to, co by jsme v životě nečekaly.

Eunhyuk a Donghae nastoupili do výtahu. Málem jsem přestala dýchat, když si vedle mě stoupl Donghae. Zalapala jsem po dechu. „Vy jste ty holky, který udělaly to divadlo u bazénu, že?“ zasmál se Eunhyuk. „Ehm, jsme no.“ šeptla Kaoru. „Zachovaly jste se podobně jako většina holek, ale tohle bylo nejlepší. Ještě na pokoji jsme se smáli.“ řekl Donghae a málem se mi zastavilo srdce.

Kam jdete?“ zeptal se Eunhyuk a bylo vidět, že se mu Kaoru zalíbila. „Vlastně nevíme.“ pokrčila ramenama Kaoru. „Tak vás tady provedeme!“ rozhodl Eunhyuk, chytl Kaoru za ruku a šel s ní do města. Já a Donghae jsme šli potichu za nima.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Kaoru z IP 93.91.150.*** | 3.1.2012 19:16
Holak já tě zbožňuju!!smilesmile
kaoru z IP 93.91.150.*** | 3.1.2012 19:22
*holka...smilesmilesmile
Tenshi-Mitsuki-Yuu z IP 94.113.35.*** | 4.1.2012 19:39
Díky, Kaoru smile
Nao-chan z IP 95.173.86.*** | 23.1.2012 19:25
héééé...no do prdele! když jsem si představila jaké by to bylo kdyby si takhle vedle mě stoupl Yesung....to nechcete vědět co jsem dělala smile Doufám, že si pohneš s dalším dílem smile A to platí i s V jednotě je síla a Já to dokážu!! smile smile
Tenshi-Mitsuki-Yuu z IP 94.113.35.*** | 24.1.2012 14:45
Nao-chán! smile Ty to čtéš? smile To se divím smile Okay, okay, pokusím se si s tím pohnout, ale nemám nápady smile Ale určitě další díly budou ;)
Nao-chan z IP 95.173.86.*** | 24.1.2012 20:14
A proč bych to neměla číst, ty trdlo? smile protože v té povídce nejsem nebo proč? smile  Jen mi trochu déle trvalo než jsem si vzpomněla na adresu tvýho blogu smile Ale už sem si ho dala do oblíbených takže sem budu chodit častějc smile A nápady se dostaví neboj smile Já jich mám teď víc než bych potřebovala, ale nehodí se mi do žádné povídky smile Asi budu muset začít psát novou...ale můj problém je v tom, že já dostanu nápad a začnu kvůli tomu nápadu (který bude stejně až v půlce povídky) psát novou povídku...jenže nevím jak se k tomu místu s tím nápadem dostat a co mám napsat potom smile A tak skončili všechny ppovídky které jsem kdy začala psát smile nedomyšlené...smile Tak si s těma dalšíma dílkama švihni smile :*
Tenshi-Mitsuki-Yuu z IP 94.113.35.*** | 24.1.2012 21:35
Ne, tak já nevím smile. Jo, u mě je to tak taky smile Proto mám strašně moc nedopsaných povídek a nechci psát další, ale pořád píšu další a další, i když nechci smile. Jo, pohnu si..Možná! smile Měla jsi mi napsat já bych ti odkaz poslala znovu ;)


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a deset