V jednotě je síla- 8. díl

Napsal Tenshi-mitsuki-yuu.blogerka.cz (») v úterý 20. 12. 2011 v kategorii Povídky, přečteno: 2507×

Annyeong!~ Mám tady další díl. Doufám, že se všem čtenářům bude líbit. Tentokrát jsem ho psala já :)

Fajn, můžeme to zkusit?“ zeptala jsem se Haeho s úsměvem.
Kývl. Můžeme začít. Pustila jsem písničku a nechala mu prostor, ať on vymyslí kroky první.
Potom jsem nastoupila já. Krorky se hodně lišily a začali jsme se dohadovat.

Ne! Ty tvoje kroky jsou moc jednoduchý!“ vyštěkl na mě Hae.
„A ty tvoje kroky k té hudbě nesedí!“ dupla jsem si. Takhle to pokračovalo ještě nějakou chvilku, dokud nás Gaby a Sungmin neuklidnili.
„Víte co? Poslechněte si to znovu a začněte od znova, ne?“ řekla Gaby a dívala se na nás z jednoho na druhého.

Oba jsme kývli na souhlas a začali jsme znovu. Bylo to o trochu lepší, protože jsme vymysleli nový kroky, ale když jsme se na sebe podívali do zrcadla, jak to tančíme,oběma se nám nelíbilo. „Znovu!“ zavelel Hae a pustil písničky. Sedla jsem si na zem a pozorovala ho. Nechala jsem ho, ať si to udělá po svým, blbec! Mám se na tom taky podílet, ne? Pfe! „Mám to!“ zvolal po nějaké době a začal mě to učit.

Během mého učení choreografie se do sálu přemístili jak holky, tak i kluci, kteří ještě nepřišli. „Jsme všichni?“ zeptal se Hae a otočil se na ně. Taky jsem se otočila, ale se skokem. „Tak máte něco?“ zeptala se Jaera a sedla si na zem. „Jo, máme.“ odpověděl za mě Hae. Měla jsem chuť ho kopnout. „Ukažte.“ pobídla nás Nika a nemohla jsem si nevšimnout, jak se podívala na Kyuhyuna.

Hae ukázal, co vymyslel. Zase beze mě!

Je to super, ale nechcete nám to ukázat společně?“ zeptala se Naomi a zadržovala smích při mém pohledu na Haeho. Hae zase jenom kývl. Ryeowook zapl písničku a my jsme mohli začít tancovat. Musela jsem dávat hodně velkej pozor, abych do něho nenarazila.

Začala jsem to učit holky a Donghae to učil kluky. „Nechcete si dát pauzu?“ zeptala se Ayumi a sedla si na zem. „Fajn, vy si dejte pauzu.“ odpověděla jsem, ale dál jsem to zkoušela. „To už máte pauzu?“ zasmál se Hyuk. „Nikdo ti nic neříkal!“ vyštěkla JaeRa. „No tak klid!“ zamračil se Sungmin. Hyuk se na Sungmina podíval. „Hej, chcete jet do Ameriky?!“ zakřičel Donghae. S holkama jsme se lekly a skoro všechny sebou trhly. „Donghae, takhle tě neznám.“ řekl potichu Ryeowook. „Ještě před tím, než jsme znali holky jsme si plánovali, jak co v té Americe bude a teď se Hyuk hádá s JaeRou! Snažte se, sakra!“ řekl důrazně Donghae. A všichni se začali snažit, překvapivě.

Co se to s Donghaem stalo?“ zašeptala Naomi,když jsme skončily s trénováním. „Jo, to nevím.“ odpověděla jsem a hledala mobil.

Holky, dneska večer jdu pryč, jo? Takže se po mně moc neshánějte.“ usmála se na nás Nika. „Joo? A kam jdeš?“ začala vyzvídat Elisha. „Budeme s Kyuem mixovat další písničky.“ pousmála se Nika a sledovala jsem, jak se to všechno bude vyvíjet dál. „Jo aháá!“ začala se smát Gaby. „Ty máš rande!“ Nika na ni vykulila oči. „Ne! Nemám rande!“ bránila se Nika. „Hele, neměli by jsme radši jít?“ zeptala se Naomi a podívala se na nás všehny.

Hm, stejně mi pořád vrtá hlavou, proč se všechno tohle stalo. Teda hlavně to, proč Donghae na kluky tak vystartoval. Šly jsme s holkama na jídlo, ale já jsem nejedla. Byla jsem zamyšlená. „Yuri, nad čím přemýšlíš?“ zeptala se mě Naomi. „Co?“ trhla jsem sebou. „Ale nad ničím.“ Chtěla jsem, aby tenhle rozhovor o tom, nad čím přemýšlím byl ukončen. „Ne, vážně.“ naléhala Naomi. Při pohledu na Gaby, jak se dusí sushi jsem se musela začít smát. Lula mlátila Gaby do zad a já jsem se pořád smála. Lidi okolo nás se museli hodně divně dívat na tohle menší divadlo.

Nesměj se nebo ti to sushi narvu do krku!“ zavrčela na mě Gaby, když bylo po všem. „Ne! Víš jak jsem na tom se sushi!“ zamračila jsem se. „Cože? Jak seš na tom se sushi?“ zeptala se nechápavě Ayumi. Povzdechla jsem si, protože jsem to musela říkat. „No, prostě..Je mi z toho strašně blbě.“ Ayumi kývla jako kdyby mi rozuměla. Holky zaplatily a šly jsme domů.

Po cestě domů se holky hodně smály. Při chůzi jsem ucítila, jak mi v kapse brní mobil. Vytáhla jsem ho z kapsy a podívala se, kdo mi to vlastně volá. Při pohledu na mobil jsem se musela usmát. Volal mi Donghae. „Co se usmíváš?“ zeptala se Lula. Zakroutila jsem hlavou a položila mu to. Potom jsem mu napsala smsku, že teď nemůžu. „Ale já vím co!“ zakřičela Elisha, která stála přímo za mnou. „Co? Co?!“ ptaly se všechny zvědavě. „Volal jí Donghae!“ řekla Elisha už trochu potichu.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Gaby z IP 84.242.101.*** | 20.12.2011 18:00
*Padám* smile no ty vole to zas něco bylo smile příště prosím delší! smile
Tenshi-Mitsuki-Yuu z IP 94.113.35.*** | 20.12.2011 20:35
Díky Gaby smile Příště píšu zase já, takže v pohodě a udělám to delší smile


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a šest